مديركل مديريت بحران استان تهران با اعلام اينكه تمام مصدومان زله ترخيص شده اند، گفت: بر اساس آخرين اعلام بر اثر زله دماوند ۲ نفر كشته و ۲۳ تن مصدوم شدند.

به گزارش وب سايت رومچه به نقل از فارس منصور درجاتي مديركل مديريت بحران استان تهران در گفت وگو با خبرنگار فارس درباره جديدترين آمار زله دماوند اظهارداشت: بر اثر وقوع زله در استان تهران تاكنون دو كشته (يكمرد ۶٠ ساله حين فرار بر اثر تروما از ناحيه سر و يك زن ۲۱ ساله بر اثر ايست قلبي)و ۲۳ مصدوم گزارش شده است كه ۱۲ تن مصدوميت جدي نداشتند و ۱۱ نفر مصدوم ناشي از ترس يا فرار در محل و يا پس از اعزام به مراكز درماني ترخيص شده اند و هم اكنون هيچ كدام از مصدومان بستري نيستند.

وي افزود: مركزيت زله در نقطه امام زاده هاشم و منطقه مشاء دماوند است و در آبسرد، كيلان، گيلاوند و رودهن بيشتر از ساير نقاط استان تهران احساس شده است.

مديركل مديريت بحران استان تهران با تكذيب خبر منتشر شده مبني بر ريزش سدخاكي <<وادان>> تشريح كرد: در اين روستا سدي وجود ندارد و سد خاكي كشاورزي <<رستم آباد>> نيز آسيب نديده است.

درجاتي تأكيد كرد: از زمان وقوع كرونا تمامي نيروهاي استان در آماده باش هستند و با وقوع زله نيز ستاد بحران دماوند تشكيل شد و تاكنون ارزيابي نيروهاي امدادي نشان مي دهد زمين لرزه خسارت محسوسي در پي نداشته است.

وي در پايان با اشاره به اينكه تمامي نيروهاي خدمات رسان و امدادي تا ۴۸ ساعت آينده در آماده باش هستند، گفت: تاكنون زله ۲۰ پس لرزه داشته است كه كمترين مقدار ۲.۱ و بيشترين ۳.۹ در مقياس ريشتر ثبت شده است.

مديركل مديريت بحران استان تهرانبا توصيع به اينكه مردم با آرامش به خانه هايشان باز گردند، تصريح كرد: با دستور استاندار تهران فعاليت بوستان هاي استان تهران كه با محدويت هاي فاصله گذاري اجتماعي به روي مردم بسته بود، به روي مردم باز است.

منبع : فارس

پا نوشت : خبرگزاري فارس ، آخرين اخبار، اخبار ايران، اخبار جهان ، سبك زندگي، اخبار

راهكارهاي كاربردي براي افزايش سرعت واي‌فاي‌هاي خانگي

رونمايي از لوح ثبت جهاني جنگل‌هاي هيركاني

درگذشت‌ مخزن‌الاسرار نفت ايران

زله ,استان ,تهران ,دماوند ,بحران ,فارس ,استان تهران ,بر اثر ,بحران استان ,مديركل مديريت ,مديريت بحران ,مديركل مديريت بحران ,مديريت بحران استان ,بحران استان تهران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
niloorayanehi backlinkmega azar8 oldmusicall ashkankala reportaj98 takshoping shayanbrayaneh beschcinpetu savalan54