به گزارش رومچه به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مهران مديري شب گذشته ميزبان پوريا پورسرخ بازيگر سينما و تلويزيون بود.

پورسرخ درباره دكتري فيزيولوژي گياهي گفت: هنوز دكتري را نگرفته ام چراكه در آن زمان مرخصي گرفتم به همين دليل نتوانستم مديريت كنم و دوسالي است كه دوباره شروع كرده ام.

مديري درباره آشنايي اتفاقي پورسرخ با محمد حسين لطيفي سوال كرد كه او پاسخ داد: من شاگرد آقاي لطيفي در كلاس كارگرداني بودم، روز اول در كلاس حاضر شدند و گفتند به دليل اينكه فيلم جديدي شروع كرده ام نمي توانم كلاس ها را برگزار كنم من خيلي محترمانه گفتم ما همه آمده ايم از كسي كه صاحب نام است، درس بگيريم كه اين موضوع باعث شد يك حس خوبي بين ما برقرار شود.

پورسرخ در پاسخ به سوال هميشگي مديري درباره ازدواج گفت: سال گذشته ازدواج كردم و اين پيشنهاد را من به همسرم دادم. به نظرم اولين انتخاب اصلي زندگي من است و ما از قبل با هم آشنا بوديم، البته در حرفه بازيگري نيستند.

وي افزود:هميشه سعي كردم آدم كم حاشيه اي باشم و از آرامش اطرافم خيلي لذت مي برم. به دنبال كسي بودم كه دنبال آرامش باشد و در اين صفت مشترك هستيم.

پورسرخ درباره سختگيري در زندگي گفت: آدم سختگيري نيستم جز اينكه كنترل تلويزيون بايد دست من باشد! چون من مي دانم چه سريال هايي ديدم كه بهتر است و آنها را انتخاب مي كنم.

مديري گفت: همسرتان گفتند كه در همه كار ها حتي آشپزي و كارهاي منزل دخالت مي كنيد.

پورسرخ ضمن تاييد گفت: من يك مدتي مجرد زندگي مي كردم به همين دليل درباره همه چيز نظر مي دهم!

بازيگر سريال <<صاحبدلان>> درباره كم بودن دستمزد خود گفت:كاملا به اين قضيه معتقد هستم كه دستمزدم بالا نيست، من آدم زرنگي نيستم اتفاقا اين موضوع را جزو ضعف هاي خودم مي دانم، البته من در ذهن خودم يك جمله اي را پرورش دادم كه بعضي اتفاقات ارزش آرامش ندارند، پس رهايش كردم. اما به خودم آمدم ديدم هر كسي توانست يك ضربه اي به من مي زند! من هم معتقدم مثل همه بازيگران كار خوب يا بد دارم ومعمولا كار هاي بد را به دليل رو در بايستي رفتم اما در اين سال هاي اخير سعي كردم كمتر اتفاق بيفتد، چون حق من اين است دستمزد بيشتري بگيرم.

پورسرخ درباره <<برنج پلاستيكي>> گفت: علي اوجي و نرگس محمدي مهمان ما بودند، از بيرون غذا گرفتيم. من برنج كه ديس پلاستيكي داشت را در فر گذاشتم؛ علي اوجي به من گفت بوي پلاستيك نمياد؟ گفتم چقدر ايراد مي گيري سر صحنه مگه چي بهمون ميدن مي خوريم، اما همه فاز رژيم غذايي گرفتند و برنج نخورند. (خنده)

بازيگر سريال <<كيميا>> درباره اتفاقات بعد از مشهور شدن گفت:سال اول سريال <<وفا>> را بازي كرده بودم و فكر مي كردم، اتفاق مهمي افتاده است. مي خواستم در هفت تير داخل طرح ترافيك بروم، طوري چهره خود را نشان مي دادم كه پليس من را بشناسد گفتم مي خواهم سر فيلمبرداري بروم اما جريمه را نوشت و گفت: من آقاي پرستويي، شكيبايي و اصلاني را جريمه كردم!

در ادامه مديري هم خاطره جالبي از اولين سريال خود تعريف كرد: اولين سريال را سال ۶۶ در دو پلان بازي كردم كه براي شبكه دو بود. سرويس ما ميني بوس بود و من از استوديو بيرون آمدم. روي صندلي ميني بوس نشستم و عينك دودي زدم و طوري رفتار مي كردم كه از پشت شيشه مردم من را ببينند. (خنده)

بازيگري كه كنارمن نشسته بود، گفت: مهران جان هنوز پخش نشده است. (خنده) من سريع عينك را برداشتم!

پورسرخ درباره كمدي مبتذل گفت:ترجيح من بيشتر كار هاي جدي و درام است، بعضي از كمدي هايي كه خودم بازي كردم را دوست ندارم، صادقانه بگويم كه بعضي از آنها را خودم هم نديدم.

بازيگر <<روز حسرت>> گفت: شايد در لحظات و سكانس هايي كمدي مبتذل باشد، اما درباره كار هاي خودم مي توانم بگويم كه بعد از پايان كار گفتم اي كاش اين كار را بازي نمي كردم، چون جنس كمدي آن را دوست نداشتم، اما جالب است برخي از مخاطبان دوست داشتند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

پا نوشت : خبرگزاري فارس ، آخرين اخبار، اخبار ايران، آخرين اخبار ايران، اخبار جهان ، سبك زندگي، اخبار

راهكارهاي كاربردي براي افزايش سرعت واي‌فاي‌هاي خانگي

رونمايي از لوح ثبت جهاني جنگل‌هاي هيركاني

درگذشت‌ مخزن‌الاسرار نفت ايران

كه ,مي ,پورسرخ ,كردم ,كار ,سريال ,پورسرخ درباره ,اولين سريال ,كار هاي ,به دليل ,در كلاس ,بازيگر سريال درباره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mahhamseotehran geabbalinkhams rahakalhor iranlock mahyarbookstore gramfree gardeshct shokufehet esfahanmusic storebest